Zoznam zliav

Zľavy na základe spolupráce s EGOCARD.
 
ego

Karta zliav Zľavy pre Vás s.r.o.  je zľavová karta, ktorá Vám poskytuje tisícky rôznych zliav pri  nákupe tovarov a služieb. Náš tím starostlivo odoberá pre Vás len najlepších poskytovateľov zliav a ich najvýhodnejšie ponuky, kontrolujeme kvalitu ich služieb a len zlomok z ponúk, nad ktorými uvažujeme, sa dostáva k Vám – klientom. Pozrite si komplexný zoznam zliav a obchodov kde môžete uplatniť kartu. Neustále vylepšujeme a rozširujeme náš zľavový program a garantujeme Vám 100% spokojnosť s ponukou karty zliav Zľavy pre Vás s.r.o.

Aktuálny zoznam poskytovateľov zliav nájdete v tomto pdf, alebo online tu:

Zoznam zliav a jeho výhody

Vernostný program zabezpečuje aby zákazníci odchádzali z obchodu spokojní a aby predajca s minimálnymi nákladmi mohol uskutočniť veľkú zmenu vo svojom podnikaní. Zabezpečuje opakované nákupy zákazníkov, ktorý majú postupne stratiť záujem nakupovať u konkurencie. Opakovanými nákupmi zbierajú zvyčajne vernostné body, ktoré môžu ďalej využiť vo forme zliav, darčekov alebo iných benefitov. Predajca si vernostným programom zabezpečuje dlhodobo spokojných klientov.

 

Čo je to vernostný program?

Vernostný program pre zákazníkov je najlepším marketingovým nástrojom, ktorý garantuje vyššie obraty. Predstavuje riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM – Customer Relationship Management) a je to vlastne teda najefektívnejšia forma pre udržanie si zákazníka prostredníctvom zaujímavých benefitov alebo zliav. Zákazník nebude nakupovať či využívať služby u konkurencie. Poskytovanie benefitov je prepojené na evidenciu zákazníkov a ich nákupné správanie, ktoré je potom možné lepšie ovplyvňovať. 

Zákaznícka karta poskytuje zákazníkovi určité výhody pri nákupe v obľúbenom obchode alebo v službe ktorú využije. Pridanou hodnotou je zľava z nákupu, darček alebo určitá suma peňazí vrátená späť. Týmito výhodami motivuje zľavový program zákazníkov aby nakupovali viac.

© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24