Doplniteľné výhody zliav

Tím Zľavy pre Vás, s.r.o myslí nie len na to, aby naši klienti šetrili peniaze na zľavách, ale pripravujeme pre Vás aj iné doplniteľné výhody zliav, ktoré budú dostupné držiteľom zľavovej karty spoločnosti Zľavy pre Vás, s.r.o. O všetkých novinkách budete informovaní.

 

Výhodne a správne nastavený zľavový program ponúka zbierať body za každý nákup, alebo ponúka okamžitú zľavu priamo v predajni. Spravodlivým spôsobom je tak každý zákazník odmenený a ďalej motivovaný aby nakupoval viac. Zľavový program je aj výhodou oproti konkurencii. Zákazníci s vernostnou kartou totiž zvyčajne nakupujú a využívajú služby u predajcu s vernostným zľavovým programom aj napriek akciám a výhodným ponukám konkurencie. Obchodník a jeho zákazník sú teda prepojení a obe strany napĺňajú svoje ciele. Zákazník nakupuje výhodnejšie a obchodník si udržiava spokojných stálych zákazníkov.

Do vernostného programu sa môže zákazník zaradiť prostredníctvom registrácie. Násedne obdrží zákaznícku kartu, ktorú predkladá pri každom nákupe. Predajcovi tak umožňuje sledovať svoje nákupné správanie a uľahčuje mu tým evidenciu zákazníkov. Prepojenie medzi zákazníkom a predajcom zabezpečuje predajca zvyčajne prostredníctvom zasielania e-mailov s novinkami a aktuálnymi akciami, prípadne zľavovými kupónmi. Niektorí predajcovia poskytujú dokonca aj virtuálne vernostné konto, kde si môže zákazník po zadaní svojich údajov overiť jeho bodový stav.

Doplniteľné výhody zliav

V najbližšej dobe plánujeme doplniteľné výhody zliav, o ktorých vás vieme informovať za pomoci newsletteru. Nastavenie jeho zasielania si viete nastaviť pri registrácii vyžiadania zľavovej karty. Pre viac informácií kliknite na získať zľavy.

© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24