Samdex.sk – Zľava 10%

Predajňa SAMDEX Vám poskytne kvalitu, funkčnosť a štýl v bežnom živote. Pre držiteľov VIP zľavovej karty Zľavy pre Vás s.r.o je pripravená 10% zľava na školské tašky, batohy , cestovné kufre, kabelky, peňaženky, pracovné tašieky, tašky na notebooky a cestovné doplnky.

čítať viac >>

www.amasol.sk – Zľava 30%

Amasol.sk  je moderné ozdravovacie centrum v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Ponúka pobyt v soľnej jaskyni a profesionálne masérske služby. S VIP zľavovou kartou Zľavy pre Vás s.r.o získate až 30% zľavu na vstup pre jednu osobu, 15% zľavu na vstup pre rodinu/skupinu a 10% zľavu na tovar. 

čítať viac >>

doplnky-fitness.sk – Zľava 5%

Patríte k ľudom čo preferujú zdravý životný štýl a pravidelné cvičenie vo fitku? V takom prípade Vám odporúčame navštíviť eshop www.doplnky-fitness.sk. Nájdete tam rôzne doplnky výživy, zdravá strava, športové potreby – jednoducho všetko pre POSILŇOVŇU, FITNESS & ŠPORT. VIP karta zliav Zľavy pre Vás, s.r.o. Vám tu ponúka zľavu 5% na doplnky výživy.Zľavu Zľavy pre Vás, s.r.o. si klient […]

čítať viac >>

Deichmann.com – Zľava 15%

Nájdete tu širokú ponuku módnej dámskej, pánskej aj detskej obuvi, kabeliek alebo ďalších módnych doplnkov. Popri  predajniach spoločnosti Deichmann môžete na nákup obuvi využiť tiež internetový obchod Deichmann. Držitelia VIP zľavovej karty Zľavy pre Vás s.r.o majú 15% zľavu na tovar. Zľava neplatí na už zľavnený a akciový sortiment

čítať viac >>

www.levello.sk- Zľava 10%

Pokládka dlažby s vyrovnávacím systémom LEVELLO ® už nemôže byť jednoduchšia, pomáha profesionálom, kutilom a amatérom skracuje čas pokládky. Pri dnešnej zľave s VIP zľavovou kartou Zľavy pre Vás s.r.o získavajú klienti až  10% zľavu.

čítať viac >>
1 / 88
© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24