Deichmann.com – Zľava 15%

Nájdete tu širokú ponuku módnej dámskej, pánskej aj detskej obuvi, kabeliek alebo ďalších módnych doplnkov. Popri  predajniach spoločnosti Deichmann môžete na nákup obuvi využiť tiež internetový obchod Deichmann. Držitelia VIP zľavovej karty Zľavy pre Vás s.r.o majú 15% zľavu na tovar. Zľava neplatí na už zľavnený a akciový sortiment

čítať viac >>

www.levello.sk- Zľava 10%

Pokládka dlažby s vyrovnávacím systémom LEVELLO ® už nemôže byť jednoduchšia, pomáha profesionálom, kutilom a amatérom skracuje čas pokládky. Pri dnešnej zľave s VIP zľavovou kartou Zľavy pre Vás s.r.o získavajú klienti až  10% zľavu.

čítať viac >>

sk.unilady.eu – Zľava 25%

Dnešná zľava dňa Zľavy pre Vás, s.r.o. Vám ponúka internetovú predajňu SK.UNILADY.EU – ktorá sa zaoberá predajom spodnej bielizne, pančúch a rôznych módnych doplnkov ako sú peňaženky, opasky, tašky , dáždniky…. a mnoho iného. VIP zľavová karta Zľavy pre Vás, s.r.o.  Vám v tomto eshope zabezpečí skvelú zľavu 25% z bežných cien celého sortimentu.

čítať viac >>

www.modernezahrady.sk – ZĽAVA 5%

Aj vy chcete mať tu najkrajšiu záhradu? Využite teraz s Vašou VIP zľavovou kartou Zľavy pre Vás s.r.o jedinečnú 5% zľavu na realizáciu záhrady.

čítať viac >>

www.upbook.sk – Zľava 10%

Internetové kníhkupectvo, ktoré je zamerané na predaj motivačnej literatúry a motivačných kníh pre Váš osobný a profesionálny rast. VIP karta zliav Zľavy pre Vás, s.r.o. Vám zabezpečí zľavu 10% na všetko.

čítať viac >>
1 / 87
© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24