Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /data/8/2/82917fef-dacb-4f87-8af5-4f9aae766fd2/zlavyprevas.sk/web/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 786

O nás

O spoločnosti Zľavy pre Vás s.r.o.

O spoločnosti Zľavy pre Vás s.r.o. môžeme v kratke povedať, že vznikla za účelom poskytovať klientom zľavy v rôznych obchodoch a službách a to nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku či Poľsku a tým šetriť ich peniaze. Ponúkame rôzne zľavy na služby a produkty až do výšky 60% a rôzne benefity. Myslíme, že zľavový trh stále nevyčerpal svoj potenciál a stále je tu priestor pre ďalšie a ďalšie zľavy a práve naša spoločnosť Zľavy pre Vás s.r.o chce zaplniť toto miesto a ponúknuť svojim klientom lepší servis.

Vieme, že obľúbenosť zľavových portálov stále stúpa, a preto sa budeme snažiť ponúkať čo najviac nových atraktívnych zliav a hlavne budeme klásť dôraz na kvalitu ponúkaných tovarov a služieb.

 

 

Kvalitný zľavový program

Naším cieľom je zľavový program neustále skvalitňovať a vylepšovať tak, aby ste pri svojich nákupoch získali čo najvyššie a najlepšie zľavy. V ponuke už máme viac než 3500 predajní, kde si s našou kartou Zľavy pre Vás, s.r.o. môžete uplatniť rôzne zľavy až do výšky 60 %.

Náš tím profesionálov Vám zabezpečí služby na najvyššej úrovni a bude pracovať stále na vylepšení služby, lebo keď je spokojný zákazník potom budeme spokojní aj my.

© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24