Ako získať zľavovú kartu? Raz, dva, tri… A hotovo!

Aby ste mohli získať zľavy stačí vyplniť formulár a kartu zliav obdržíte už na nasledujúci pracovný deň! My sa o všetko ostatné postaráme! U nás za doručenie karty zliav  neplatíte!

Registračný formulár


Adresa pre doručenie karty zliav:


*povinné údaje
Súhlasím so zasielaním reklamných a informačných správ od spoločnosti

Podrobnosti o práve na uplatňovanie zliav si môžete prečítať vo Všeobecných obchodných podmienkach. Kliknutím na tlačidlo "Získať kartu" súhlasíte s týmito podmienkami. Adresu trvalého pobytu bude možné zadať v druhom kroku tohto formuláru.
ssl

Všetky Vaše údaje sú šifrované SSL certifikátom

Využite aj Vy mnohé výhody, ktoré Vám zľavová karta Zľavy pre Vás poskytuje Zažite aj Vy zľavový ošiaľ! Ušetrite pri každom nákupe a využívajte veľké množstvo zliav úplne na všetko.

 

Získať zľavy a začat šetriť môžete už o pár dní ak:

- Vyplníte jednoduchý formulár, ktorý služi ako objednávka na zľavy
- Počkáte na spätnú sms, ktorú obdržíte od nás ihneď!
- Vaša karta zliav bude ihneď pripravená k doručeniu po úspešnej registrácií a na nasledujúci deň môžete začať využívať svoju kartu zliav.

 

A ešte:

U nás za doručenie karty zliav nič neplatíte, Zľavy pre Vás zaplatí náklady spojené s poštovným za Vás! Zľavy môžete čerpať okamžite - 24 hodín denne, nech ste kdekoľvek.

 

Zľavová  karta „Zľavy pre Vás“ má platnosť 2 roky od 11/2018 a Vy ju môžete získať  len za neuveriteľných  20 EUR a ušetriť stovky až tisícky eur a využívať  ju pri každom nákupe! Zľavová karta Vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou DPD ihneď nasledujúci  pracovný  deň  po obdržaní  úhrady. Údaje  k platbe obdržíte sms správou na registrované  telefónne číslo, ktoré  ste uviedli vo formulári.

© 2016 Zľavy pre Vás s.r.o.    web design h24